Video jako nástroj pro podporu prodeje

spot

Mít na webových stránkách video, které představí Vaši společnost, výrobek či produkt je dnes už téměř samozřejmostí. Potenciální klient se díky tomu blíže seznámí jak s Vámi, tak s Vašimi službami. „Dnes už se zákazníci řídí heslem, že ukázaná platí. Když jim ukážete svůj výrobek během práce, nebo představíte tým lidí, kteří se starají o zákazníky, vyberou si Vás raději než „anonymní“ společnosti,“ říká Tašo Andjelkovski, jehož produkční firma A-NEWS se výrobou internetových videí zabývá.

To potvrzuje i majitelka rodinné tiskárny Procentrum design Magdaléna Mrákotová. „Nechali jsme si od společnosti A-NEWS vyrobit jednoduché video, které ukazuje naší práci při výrobě triček. Zákazníci to velmi ocenili. Kromě užití na netu video využíváme i na nejrůznějších veletrzích a obchodních prezentacích. Chtěli jsme ukázat, že nejsme pouze překupníci z Číny, ale originální výrobci. A to se podařilo. Rozhodně to nebyly vyhozené peníze.

Právě společnost A-NEWS má s výrobou nízkonákladových videí pro potřeby internetové prezentace bohaté zkušenosti. „Naši zákazníci oceňují osobní přístup, rychlost a v neposlední řadě i cenu, která vyhovuje i menším, nebo začínajícím firmám,“ uvádí hlavní důvody úspěchu své společnosti na poli internetových videí Tašo Andjelkovski. (více na video.a-newsreport.com)

Doba, kdy si video mohly dovolit pouze velké firmy je totiž už dávno pryč. Výroba se díky dostupnějším technologiím zásadním způsobem zlevnila a je tak určená prakticky pro každého.

Video Vám pomůže i při následném on-line marketingu. Stránky, na kterých je video obsah, se ukazují ve vyhledávačích na vyšších pozicích, než stránky bez videa. „Svoji kampaň také můžete rozšířit o další kanál, například youtube,“ dodává Andjelkovski.


Friend: tai game mobile,tai game dao vang,