Tonery a tiskárny součást každé kanceláře

tiskárna

Ať už pracujete z domu nebo útulné kanceláře, tiskárna je něco bez čeho se zkrátka neobejdete. Ke každé tiskárně patří i cartrige či tonery. Bylo by nepříjemné zjistit, že máte vytisknout důležitou smlouvu či jiné dokumenty a došla vám barva. Takovou důležitou věc je vhodné mít vždy do zásoby předem připravenou. Zajistěte si náplně do tiskáren, protože se vám vždy budou hodit a rozhodně se nejedná o vyhozenou investici. Dnes existuje hodně typů tiskových technologií.

Mohou to být Led-diodové, inkoustové, jehličkové, termosubmilační nebo laserové. U nás patří k těm nejvíce používaným inkoustové a laserové technologie. Do inkoustových tiskáren se používají inkoustové cartrige a do laserových tonerové cartrige.

Výhody a nevýhody

Výhodou těch inkoustových jsou určitě nízké pořizovací náklady a možnost tisku v laboratorní kvalitě. Nevýhodou však zůstává zasychání náplně při delší nečinnosti tiskárny – několik týdnů. Naproti tomu laserové mají výhodu, protože tonery nezasychají. Skvělá volba pro každodenní tisk je toner CE285A koupíte zde. Hodí se pro každodenní tisk obchodních dokumentů, dopisy, faktury a další dokumenty v profesionální kvalitě. Ideální je do menších podniků a domácích kanceláří s omezeným rozpočtem, technickou podporou a prostorem. Multifunkční tisková kazeta HP LaserJet umožňuje poměrně rychlou a jednoduchou výměnu.

Co mají tiskárny HP LeserJet společného?

Pokud máte doma jednu z nepřeberného množství těchto tiskáren, HP LaserJet věřte, že mají jednoho společného kamaráda. Nabízíme toner Q2612A, který pasuje do mnoho typů těchto nejoblíbenějších tiskáren. Poskytuje mimořádné výsledky a provozní spolehlivost s maximálně snadnou obsluhou. Je předpokladem ekonomicky efektivního laserového tisku s mimořádnou kvalitou. Šetří čas a zvyšuje produktivitu. Černý kompatibilní toner Q2612A nahrazuje v plném rozsahu originální toner pro tiskárny HP. Předpokládaná kapacita toneru je až 2000 stran, avšak počet se může lišit podle pokrytí stránky. Tisk je v totožné kvalitě jako u originálních tonerů.


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,