TEAMsCOM oči a uši vaší společnosti

TEAMsCOM oči a uši vaší společnosti

K největším bohatstvím každé společnosti patří lidé, kteří v ní pracují. Chce-li být společnost úspěšná a konkurence schopná, měla by o své lidi pečovat. Správná komunikace mezi zaměstnanci zvýší efektivitu práce, motivaci, loajalitu a spokojenost na všech stranách.

Naopak nefunguje-li vzájemná komunikace, šíří se klepy, nemohou zaměstnanci pracovat na plný výkon. Jak se stát však očima i ušima společnosti a zařídit, aby vše fungovalo jak má?

TEAMsCOM monitoruje a podává report

S tím vám pomůže inovativní nástroj TEAMsCOM. Proces interní komunikace se zakládá na třech krocích: Výzkum spokojenosti a motivace zaměstnanců, strategie řízení interní komunikace a realizace plánu na zefektivnění interní komunikace. Přesně na tyto body se zaměřuje TEAMsCOM, který pracuje s běžně využívanými kanály ve firmě. Jedná se o vytěžení informací z emailu, telefonu, kalendáře, chatu a dokumentů. Bojíte-li se nabourání do soukromí, tak zbytečně. Nástroj pracuje pouze s hrubou statistikou nikoliv detaily, kde si dávají kolegyně mimoděk schůzku na kafe po práci.

Na těchto získaných základech utváří TEAMsCOM vyhodnocení, kde uvidíte, jak často, kdo s kým udržuje komunikaci. Inovativní nástroj ocení manažeři na všech postech. Díky němu lze objevit v týmu trhlinu i záplatu. Najít lídra, analytika nebo diplomata by vám mohlo trvat i léta. Díky tomuto nástroji odhalíte správného člověka pro daný úkol. Dostane se vám tak přesných informací o efektivitě firmy i přínos jednotlivých členů. Bonusem zde je, že lze využít k zefektivnění firemních školení a přijímacích pohovorů.

V čem vám TEAMsCOM pomůže?

K hlavním cílům efektivní interní komunikace patří změna postojů zaměstnanců firmy, vytváření pozitivních vztahů k pracovníkům i firmě. Dále pak vytváření loajality a důvěry, ztotožnění se s cíli společnosti, motivace a především informovanost. Jakmile se vyskytne někde prasklinka, je důležité o ní vědět a ihned s ní pracovat, než se díky ní spustí lavina. TEAMsCOM umožní sledovat komunikaci uvnitř skupiny a odhalí případné mezery včas.

Obrázek: pixabay.com


Friend: tai game mobile,tai game dao vang,