Obliba pronájmu e-shopu neustále roste

e-shop

Dnes se dá pronajmout už ledacos. Od bytů, kanceláří, prostor pro podnikání, pracovního nářadí a dokonce existuje výhodný pronájem e-shopu. Ještě před pár lety bylo téměř nemyslitelné, že by člověk mohl vlastnit e-shop doslova za hubičku. Tato služba je v poslední době stále oblíbenější, jelikož nabízí efektivní způsob zprávy internetového obchodu.

Výhody pronájmu e-shopu

Z takového pronájmu vyplývá hned několik výhod. Odpadá nutnost nechat si vytvořit obchod na míru za mnohdy skutečně vysoké částky. Navíc získáte jednoduchý systém, díky kterému můžete svůj obchod spravovat a váš e-shop může začít fungovat už během pár minut. K základní verzi za 99kč měsíčně získáte mnoho pokročilých funkcí. Ale pozor, platit nemusíte každý měsíc! Společnost Atomer nabízí formu kreditního systému a platit budete za skutečně využité funkce a nic navíc! Dobijete si kredit podle potřeby a následně se strhnou poplatky za aktivované moduly. Atomer je řešen tak, že šetří čas i peníze, protože práce s objednávkami je snadná a rychlá. Administrace je nastavena tak, aby jí dokázal ovládat téměř každý a popřípadě je k dispozici přehledný manuál. Pronájem internetového obchodu si nevyžaduje žádné předešlé zkušenosti. Navíc získáte i podporu pracovníků, kde vám odpoví na případné dotazy.

Nepotřebujete žádné vysoké počáteční investice

Tvorba internetového obchodu je rychlá a navíc bez nutností vkládat vysoké počáteční investice. Zrození vašeho e-shopu se skládá z několika snadných krůčků: sami si vyskládáte svůj e-shop podle vašich představ, jednotlivé moduly můžete kdykoliv podle potřeby odebírat, neexistují zde žádné limity. Máte neomezené množství zboží, emailů i přenesených dat. A pokud patříte mezi nevěřící Tomáše, máte možnost si funkčnost vyzkoušet na 30 dní zdarma. Stále to není vše. Nejspíš víte, jak důležité je získat co nejvíce návštěvníků a potencionálních klientů. K tomu dopomáhají sociální sítě. Svůj e-shop můžete propojit i s Facebookem, kde můžete přidávat novinky a dělat svému obchodu reklamu. Mít obchod za pár minut není jen sen, ale realita, které můžete být součástí.


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,