Neutopte se v emailech, aneb jak zvládnout online korespondenci?

sok2

Počítače a emaily neodmyslitelně patří k současnému životu. Jestliže máte takovou práci, ke které ani jedno z výše zmíněných nepotřebujete, pak se považujte za šťastlivce. Drtivá většina lidí ale online korespondenci ke svému živobytí potřebuje – a právě pro ty jsme se rozhodli napsat náš dnešní článek.  Zahlcená emailová stránka nepřečtenými emaily rozhodně nepředstavuje kdovíjak líbivý pohled. Možná i vás každý den děsí číslo nepřečtené pošty, které se každým dnem pomalu zvyšuje a zvyšuje. Chcete poradit, jak se neutopit v emailech a zbavit se strachu, že v záplavě pošty něco přehlédnete či na něco zapomenete? Pak si nenechte ujít dnešní článek!

Rada první: rychle, ale zdvořile

Na příchozí email se snažte odpovědět co možná nejrychleji, ale i přesto se snažte, aby v něm nechyběla zdvořilost a příjemné jednání. Nemusíte se zdržovat zbytečnostmi v podobě otázek, jaký měl daný člověk den nebo co říká na aktuální dění v politice. Jasná, stručná a rychlá odpověď je vaším klíčem k úspěchu a zároveň k tomu, aby vás nepřečtené a nezodpovězené emaily jednoho dne doslova nepohltily.

Rada druhá: mějte v emailech pořádek

Chcete-li se v příchozích emailech lépe orientovat, využijte možnosti vytvoření složek, do které si přečtené emaily budete třídit. Uvidíte, že rázem budete mít daleko lepší přehled a že vám to výrazně usnadní práci. Inbox by vám měl sloužit jen k tomu, aby sdružoval nově příchozí a ještě neotevřenou poštu, všechno ostatní musí pryč.

Rada třetí: nevyžádané kopie

Velmi často do své emailové schránky dostanete korespondenci, která není určena přímo vám, ale nacházíte se jako řada dalších korespondentů v kopii. Stává se tak proto, že má pisatel pocit, že byste o dané věci měli vědět. Pokud zjistíte, že vám chodí zprávy, které nepotřebujete nebo jsou pro vás nevyžádané, sdělte konkrétnímu pisateli, že vás může ze své emailové zásobárny vyřadit.


Friend: tai game mobile,tai game dao vang,