Monitoring firem a osob usnadní vaše podnikání

Monitoring firem a osob

Pro některé absolutní novinka a pro jiné nepostradatelný pomocník, před každou obchodní schůzkou. Vaše podnikání si můžete velmi zjednodušit už jen tím, že si dohledáte informace o společnostech, podnikajících osobách, živnostnících na jednom místě. Nemusíte si hrát v žádném případě na detektiva Colomba a ztrácet čas složitým vyhledáváním informací a procházením desítek portálů. Dříve jsem sama před každým telefonováním a domlouváním si obchodní schůzky procházela až několik portálů, abych vytáhla důležité informace a zjistila, zda má vůbec význam danou osobu kontaktovat. Proto si troufám říci, že jde o program, který ušetří mnoho času a čas jsou peníze!

Připravenému štěstí přeje

Společnost FIRMO, nabízí možnost být první, kdo se dozví, zda je váš dodavatel bezproblémový či v insolvenci. Nemusíte stát v němém úžasu, že si například váš společník založil bez vašeho vědomí novou firmu. Mít přehled o tom, co dělá vaše konkurence, se jistě vyplatí. Možná, že jste se s podobným systém, už setkali, ale pouze FIRMO, disponuje komplexními informacemi. Obchodní rejstřík vám zajistí o vašich obchodních partnerech vše potřebné. Občas to může vypadat v obchodní sféře, jako důmyslná síť pavouka a přesně tomu FIRMO rozumí. Vyhledá vazbu mezi dvěma subjekty a to dokonce i vzdálené vazby přes několik osob či firem.

Základní informace získáte zdarma

Tato jedinečná funkce dokáže ušetřit hodiny hledání a najde tak informace, které byste možná nikdy ani nenašli. Jako příklad získání informací o firmách, si můžeme ukázat jaké informace nabízí FIRMO o společnosti ALPINE PRO. Nejspíš vás bude zajímat, zda se za tyto služby platí? Základní informace získáte zcela zdarma, pouze přehledné finanční ukazatele a složitější vazby naleznete v placené sekci.

Vyzkoušejte zdarma i vy FIRMOMonitoring firem a osob

Většinou si každý chce daný výrobek či službu osahat a otestovat a přesně tohle můžete i vy. Určitě, jako správný podnikatel ani vy nezanedbáváte finanční poradenství. Proto se společně podíváme na jednu z nejznámějších a největších finančních společností OVB Allfinanz a následně si můžete vyzkoušet dohledat zdarma osoby firmy, majetkové skutečnosti a další informace, které by vás v souvislosti s touto firmou, mohli zajímat.

Fotografie publikována se svolením cooldesign, stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net

 

 


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,