Jsou tantra masáže léčivé?

photostock

JAKÉ JSOU OČEKÁVÁNÍ?

Co se vlastně očekává od první tantra masáže? Prvním nedorozumění začíná domněnkou, že tantrická masáž zahrnuje sexuální styk. Není tomu tak, i když název v nás vyvolává hodně divoké představy. Tantrická masáž zahrnuje mnoho smyslných doteků, intenzivních vůní a nezapomenutelných pocitů. Vždy záleží na domluvě mezi zákazníkem a masérkou. Povolená je masáž erotických míst a citlivých oblastí. Na základě toho zahrnujeme tantrickou masáž mezi masáž relaxační a rituální.

 

ENERGIE

Tantrická masáž je také prostředek k duchovnímu růstu. Je založena na energetických principech a reflexních prvcích. Domnívám se, že masérka by měla být vyrovnaná, klidná, aby dokázala dovést klienta na vrchol blaha a potěšení. Každý dotyk stimuluje proudící energie v nás a dotek od doteku nám pomáhá postupnému uvolnění. Takto intenzivní zkušenost v nás zanechá dojem velmi spirituálního zážitku.

 

JEN SAMÉ VÝHODY

Dotek po doteku nás naladí na vnitřní pohodu a klid. Mentální, fyzická a také emocionální relaxace je způsobena správnou stimulací krve ve svalech a přináší nespočet dalších benefitů. Mnoho klientů potvrzuje, že tantra masáž pomáhá se snižováním vysokého tlaku, podporuje zdravou prostatu a sexuální léčení.

 

MALÁ DOVOLENÁ

Mnoho studií potvrzuje, že dovolená nebo krátkodobé volno dokáže velmi mnoho s naším zdravím. Stejným způsobem dokáže pomoct tantrická masáž. Eliminuje stres, úzkost a pomáhá s depresí. Věřím, že tantrická masáž a relaxace celého těla dokáže pomoci s chronickými potížemi. Otázkou je zda se v takovém případě jedná o zázrak a nebo klid na lůžku, odpočinek nebo relaxace.

 

SEBEPOZNÁNÍ

Myslím si, že tantrická masáž přesně padne do nynější uspěchané doby, kde na člověka působí milion vjemů denně. Lidské tělo není uzpůsobené snášet tolik stresu a každé takzvané “vypnutí“ nám dokáže pomoci si zachovat mentální zdraví. Podlé mého názoru přesně o tomhle je správná tantrická masáž – o sebepoznání a schopností se uklidnit i v té nejvíce stresující době.

 

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net


Friend: tai game mobile,tai game dao vang,