Jak poznáte kvalitní virtuální sídlo pro svou firmu?

ID-100247773

Víte, za jak dlouho si vytvoříte názor na někoho, kdo se vám právě představil? Za 2 minuty. A víte, za jak dlouho si vaši obchodní partneři udělají obrázek o vaší firmě? To záleží na rychlosti jejich internetové připojení. Zajistěte své firmě perfektní první dojem. Poradíme vám, jak na to.

Jaké informace nás zajímají

Představte si situaci: Jste úspěšný podnikatel a zítra máte navázat nový obchodní vztah. Úvodní schůzka už proběhla a vše se zdá v pořádku. Vy si však nejste na 100 % jistí, že právě tento obchodní partner je dostatečně seriózní. Co uděláte? S největší pravděpodobností sednete k počítači a trochu si ho proklepnete. Najdete si recenze, kde sídlí jeho firma, v jakém roce byla založena a kolik činil počáteční vklad. Všechny tyto ukazatelé vám něco naznačí. Mají velkou moc, mohou vás uklidnit nebo velmi rozrušit. Nepodceňujte je u své firmy.

Prestižní adresa

To, kde vaše společnost sídlí, je důležité – pro obchodní partnery, pro úřady, pro klienty. Začátky podnikání jsou těžké a málokdo si v této době může dovolit pronájem kanceláře v centru Prahy. Jste na tom podobně? Podívejte se po virtuálním sídle. Jedná se o službu, kdy si podnikatel pronajme dobrou adresu a v obchodním rejstříku ji uvede jako sídlo své nové firmy. Virtuální kanceláře v Praze poskytuje například firma Simplyoffice.cz, která na svých stránkách zdůrazňuje, jak by kvalitní virtuální kancelář měla fungovat:

  • Nemovitost vlastní společnost, která virtuální kanceláře nabízí
  • Na dané adrese sedí recepční, která převezme poštu a uvede případné návštěvy
  • Prostory působí reprezentativním dojmem
  • Ve virtuální kanceláři najdete základní administrativní vybavení – kopírku, tiskárnu a podobně
  • Ceník za poskytování služeb je jasně daný a nehrozí žádné další nečekané poplatky

Počáteční vklad

V dnešní době si můžete novou firmu založit již za 1 Kč, ale zkuste se opět vžít do role vašeho budoucího obchodního partnera. Vážně by to na vás působilo seriózně. Myslete na to, až půjdete do banky. Buď si na rozjezd své firmy něco naspořte, nebo se raději poohlédněte po nějaké ready made společnosti.

Některé věci neovlivníte, ale jsou věci, které ovlivníte snadno, počáteční vklad i sídlo společnosti k nim patří. Myslete na to.

Fotografie publikována se souhlasem Stuart Miles/FreeDigitalPhotos.net


Friend: tai game mobile,tai game dao vang,