Jak efektivně zaujmout budoucí zákazníky

jak zaujmout zákazníky

Možná, že si marně lámete hlavu, jak efektivně zaujmout potencionální zákazníky a přitom vám řešení leží přímo pod nosem. Setkala jsem se tím osobně, a proto vám přináším návod, který není zase tak žhavou novinkou. Využít můžete moderní technologie a vytvořit virtuální prohlídku vaší společnosti přímo na mapách Google. Takto budete snadněji nalezeni na PC, notebooku, tabletu, ale i telefonu. Tuto virtuální prohlídku můžete vložit na sociální síť, web a všude tam, kde se vyskytuje větší počet lidí. Rovněž je možné zasílat pozvánku emailem. Získáte tak bezesporu náskok před svou konkurencí. Potencionální zákazník má tak možnost prohlédnout si vaší firmu mnohem dřív, než jí navštíví fyzicky. Ať už máte penzion, hotel, restauraci či posilovnu.

Virtuální prohlídka levně a rychle

Svou pozici můžete zatraktivnit využitím profilu Google + Virtuální prohlídka je tvořena krokovací technologií jako Google Street View a navíc mohou být i navzájem propojeny. Jedná se o poměrně rychlé a přitom cenově dostupné řešení. Panoramatické prohlídky v Google mapách využívají firmy po celém světě a ani Česká republika nezůstala pozadu. Vyhledávání i návštěvnost pomocí chytrých telefonů se zvětšuje a získáváte tak šanci, jak proměnit návštěvníka v zákazníka. Virtuální prohlídku je možné absolvovat na všech moderních platformách Android, iPhone, IPad a další.  To pro vás znamená jediné: příliv nových zákazníků, vyšší prodej a tržby.

Prvotní investice se brzy vrátí s přílivem nových zákazníků

Je více než jisté, že se vám prvotní investice vrátí v poměrně krátkém čase. Jednorázová investice se týká nafocení, editace a následného umístění virtuální prohlídky na Google. Ucelený servis přímo od profesionálů. Tuto virtuální prohlídku mohou realizovat pouze Googlem certifikovaní fotografové, tudíž máte zaručenou vysokou kvalitu. Nabízí se řešení a perfektní způsob, jak se blýsknout interiérem i atmosférou vašeho podniku. Zájemce, který vás najde tímto prostřednictvím, získá pocit, že vás navštívil přímo. Osobně jsem si takto vybrala fitness centrum, které na mě ihned udělalo dojem, a ještě ten den jsem tam jela osobně. Vše vypadalo stejně úžasně, jako při virtuální prohlídce a dokonce i trenér měl stejně široký úsměv, jako na fotografii.

Fotografie publikována se svolením graur razvan ionut Photography/FreeDigitalPhotos.net


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,