Hodinové dílny aneb ráj pro kutily i pro byznys

hobby

„Pracujete se dřevem, kovy nebo potřebujete opravit kolo či auto? Hodinová dílna má pro vás potřebné nástroje a prostor.“ Takovými poutači a nabídkami vás nyní mohou obklopovat obchodníci otvírající tzv. hodinové dílny.

Dá se říci, že v dnešní době, kdy už lidé neví, co by v rámci podnikání vymysleli a čím by oslovili kupující, se otevřela nová cesta, jak rychle vydělat.

Princip hodinových dílen

Základní principem provozování hodinové dílny je pronajmutí části pracovní plochy, nářadí a materiálu k naplnění kutilských choutek, k opravě nábytku, kola či jiného nástroje a v případě kutilů začátečníků i profesionální rady odborníků pracujících v dílně.

Jedním z průkopníků tohoto byznysu je i firma DYI Praha, která otevřela dílnu o ploše 300 m2 na Praze 3. Zájemci tam najdou stroje na zpracování dřeva a kovu, dále pak pomůcky k lakování, malování či sváření a všechny potřeby, které potřebujete, když si chcete opravit kolo či auto.

A jak je to s financováním takového koníčku? Zaplatíte pouze za čas, který zde strávíte. Stačí si předem zarezervovat pracoviště, na kterém se chcete pohybovat, a pak čím déle tam strávíte, tím levnější budete platit hodinovou sazbu.

Proč je to tak profitující byznys?

Čím to, že se tato forma podnikání ukazuje jako velmi výdělečná? Na vesnici, kde máte spoustu příbuzných či přátel, není problém, abyste si od nich půjčili nářadí či dílnu nebo garáž zadarmo. Ale pokud bydlíte ve velkoměstě, již nemáte tak snadný přístup k tomu, abyste si podomácku opravili skříň, stolek či židli, nebo vyrobili dřevěnou hračku pro vaše dítě apod.

Navíc se nemusíte bát, že byste se v takové dílně ztrapnili před ostatními, kteří jsou experti a zruční pracanti. Od začátku, kdy vkročíte do dílny, se o vás postarají odborní pracovníci dílny a pomohou vám s výtvorem i opravou.

Ale nemyslete si, že se stanete milionářem přes noc. Odhaduje se, že se vám investice do pronájmu či koupi prostor a do nářadí vrátí nejdřívě za půl roku, ne-li za rok. Každý začínající podnikatel proto musí být obezřetný a obrněný trpělivostí.

Fotografie publikována se svolením vectorolie/FreeDigitalPhotos.net


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,