Dovolená snů, aneb perfektní odměna pro vašeho TOP zaměstnance!

Thajsko

Jak je známo, zaměstnanci jsou srdcem firmy. Nemá-li zaměstnavatel solidní podřízené, na které se může kdykoli a s čímkoli obrátit, firmě to nesvědčí a je to znát. Jestliže chcete, aby vaši zaměstnanci pracovali na 110%, měli chuť do odváděných činností a touhu se neustále zdokonalovat v tom, co dělají, pak musíte tu a tam přijít s nějakou motivací, jež je nakopne k lepším výsledkům a vyššímu nasazení. Proč tedy tomu nejlepšímu z nejlepších nekoupit dovolenou snů v cizokrajném státě, na kterou nikdy nezapomene?

Místo, kde si každý přijde na své

Dopřejte si odměnu za odměnu! Oceňte vašeho TOP zaměstnance dovolenou v nádherném Thajsku, kde si jistě přijde na své a zaručeně si domů odveze ty nejkrásnější vzpomínky. Odměnou pro vás bude utužený vztah s vaším zaměstnancem, a to rozhodně stojí za uvážení! Ostrov Koh Lanta ležící na jihu Thajska slibuje nejen příjemnou atmosféru, ale i spoustu možností k vyžití. Ne nadarmo se Thajsku přezdívá „ráj na zemi“, neboť si tohle označení zasluhuje právem!

Ubytování

Když už na dovolenou, tak jako pán! V českém resortu v samotném srdci exotického ráje, si můžete vybrat mezi dvěma druhy komfortního ubytování a to buď v dřevěných bungalovech, kde nechybí větrák, horká voda či samostatná sprcha, nebo ve zděném bungalovu, jehož součástí je i klimatizace či uklízecí služba.

Projížďka thajskou džunglí

Thajsko je nejen místem, kde exotika číší z každičkého koutu, ale i místem, kde se to zajímavými a nezapomenutelnými zážitky jen hemží. Umožněte vašemu zaměstnanci odvést si kromě svůdného opálení i vzpomínky, jež se mu budou v hlavě přehrávat po zbytek života. Jednou ze zkušeností, na které se nezapomíná, je koupání se slony a projížďka thajskou džunglí na hřbetu slona.

Dech beroucí vodní svět

ThajskoKdyž už do Thajska, pak jedině se šnorchlem a brýlemi na očích! Tato země mimo jiné nabízí i nespočet nádherných míst vhodných k potápění, které by bylo škoda neabsolvovat! Koh Lanta je otevřený jak zkušeným, tak i začínajícím potápěčům, jež chtějí objevit krásy korálových útesů a podmořského světa.

Obrázek: arowanaresort.com


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,