Dělejte práci, která vás baví!

Dělejte práci, která vás baví!

Stává se vám, že si kladete otázku, zda práce, kterou děláte je ta pravá? Nebo jí doslova nesnášíte, ale myslíte si, že prostě nemáte jiné východisko, protože někdo složenky zaplatit musí? Tážete se sami sebe, které jsou vaše silné stránky? Možná to bude znít přitažené za vlasy, ale děti indiánů to alespoň v tomto ohledu měli lehčí.

Své jméno dostali až v souvislosti s jeho vlastností, která byla očividně nad všechny ostatní. Když chlapec rychle běhal, dostal jméno třeba Rychlá Noha. Později byl svou společností předurčen předávat informace od kmene ke kmeni. Dělal to, v čem prostě vynikal nejvíce. Bohužel dnešní společnost je založená úplně jinak a není divů, že mnoho lidí absolutně netuší, co by měla vlastně dělat. Proto můžeme vídat tolik nešťastných lidí.

Nemusíte být indián – kupte si knihu osobního rozvoje

Naštěstí existují knihy o osobním rozvoji, které vám mohou velmi pomoci k lepšímu poznání sám sebe. Začít na sobě pracovat není nikdy pozdě ať je vám dvacet nebo padesát let. Pokaždé ten pocit, že jste sami sebou, stojí za to. Umíte si představit, že se ráno probudíte a půjdete do práce, která vás bude bavit? Určitě mi dáte za pravdu, že je to příjemná představa. Osobní rozvoj není o ničem jiném než navrácení se sám k sobě. To, co už ve skutečnosti dávno jste, jen to uvnitř z nějakého důvodu dřímá. Ovlivněno je to rodiči, společností a různými formami strachu.

Překonejte strach a povzneste se nad něj

Strachu ze selhání, že zklamu ostatní, nejsem v tom dost dobrý, zda se vůbec uživím a mnoho dalších otazníků. Knihy o osobním rozvoji jsou zaručeně výtečné, ale mnohem důležitější než sedět doma v obýváku sám ponořen do hromady otazníků je obklopit se lidmi, kteří jsou na tom podobně, jako vy. Kurzy osobního rozvoje v Praze představují místo, kde stejně smýšlející lidi můžete potkat. To vám rozšíří obzory nejen o nové známosti, ale různé lidské příběhy. A vědomí, že v tom nejste sami, může být pro vás velmi motivující. Tak s chutí do toho.

Fotografie publikována se svolením Stuart Miles Photography/FreeDigitalPhotos.net


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,