Daňové poradenství s profesionály

daňové poradenství

Pro mnoho lidí představuje tohle slovíčko noční můru. Rok 2015 nám to v žádném případě neučiní lehčí a dojde k mnoha změnám z hlediska podávání daňového přiznání. Naštěstí v dnešní době existuje nabídka auditorských, účetních, daňových a poradenských služeb, které vám zajistí klidný průběh. Na tento krkolomný a mnohdy zcela vyčerpávající proces nemusíte být sami. V opačném případě by to znamenalo trávit čas zjišťováním novinek, učením se paragrafů, vyplňováním dotazníků, opravou špatně vyplněných formulářů a spoustu jiných úkonů. Bohužel neznalost neomlouvá, a tak by se vám tento proces mohl pořádně prodražit na pokutách. Vláda plánuje novelu zákona, která má zvýšit pokuty za nedodání potřebných dokumentů. V dnešním článku vám představíme společnost, která je profesionálem ve svém oboru.

Svěřte se do rukou odborníků

Cílem společnosti  SP Audit s.r.o. je maximální vstřícnost vůči klientovi při sestavování korektní účetní závěrky. A to podle českých i mezinárodních standardů IAS/IFRS včetně minimalizace daňových rizik. Skupinami, na které se tato společnost zaměřuje, jsou malé, ale i velké obchodní a výrobní společnosti. V nejednom případě i se zahraniční účastí.

Jaké bonusy můžete očekávat?

Nespornou výhodou je důsledný a individuální přístup. Péče o své klienty, kterým se snaží ve všech bodech vyjít maximálně vstříc. Asi největším bonusem je komplexní znalost založená na zkušenostech daňové problematiky a rovněž úzká spolupráce v řadě různých doplňujících účetních a právních oblastí. Spolumajitelkou této společnosti je prezidentka Svazu účetních ČR. Tato společnost existuje již od roku 1999 a disponuje řadou kvalifikovaných pracovníků, kterým nechybí letité zkušenosti.

Jaké výhody vám plynou ze služeb daňového poradenství?

Mezi jednu z hlavních výhod patří odborné poradenské zázemí, které umožňuje pružně reagovat a okamžitě řešit případné problémy. V oboru auditu a daňového poradenství platí, více než jinde, že pokud je klient spokojený vrací se a stává se stálým klientem, ale i dále tyto vysoce odborné služby doporučí. Proto je i pro tým auditorů a daňových poradců ze společnosti SP Audit cílem vyjít ve všech bodech klientovi vstříc a napomoci mu v sestavení korektní účetní závěrky podle českých, ale i mezinárodních standardů. Mimo této jednorázové služby nabízí společnost širokou škálu dalších služeb včetně poskytování konzultací i během roku.

Fotografie publikována se svolením adamr Photography/FreeDigitalPhotos.net


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,