Chcete být v práci úspěšnější? Víme, jak na to!

ID-100282642

Jet neustále na plné obrátky dokáže snad jenom robot. Pro obyčejného smrtelníka je tento úkol nemožný. Není se proto čemu divit, že se čas od času probudíte do dne, který již od samotného rána zavání kolapsem – nic vám nejde od ruky, nemáte na nic náladu, nic se vám nedaří, všechno je špatně. Stává se to dnes a denně, ovšem v práci to nemusí dopadnout zrovna růžově. Pokud i vás podobné dny trápí a pohráváte si s myšlenkou, zda lze na pracovišti podávat co možná nejlepší výkony, přečtěte si dnešní článek, který pro vás bude v tomto směru užitečnou radou i doporučením.

Věnujte pozornost jen jednomu úkolu

V práci je třeba věnovat maximální pozornost jen jednomu úkolu, protože jedině tak jej odvedete na jedničku. Pokud jste zvyklí mít například tři rozdělané věci, do toho si ještě přidělat čtvrtou, nemůžete se pak divit, že ani jednu neuděláte pořádně a šéf si na vás smlsne. Místo toho se vždy plně soustřeďte jen na jednu věc a neodbíhejte od ní, dokud jí neuděláte.

Procvičte si mozek

Nastartujte svůj den tzv. mentální rozcvičkou. O čem je řeč? Bohatě stačí, když si ráno u snídaně vyluštíte křížovku nebo sudoku. Tím se váš mozek zahřeje a bude připravený čelit všem úkolům v práci, ať už budou jakékoli.

Snažte se myslet pozitivně

Také děláte tu chybu, že si během pracovní doby minimálně 10x uvědomíte, kolik času ještě musíte trčet zavření v kanceláři? Pak se to honem rychle odnaučte! Tímto chováním si jen zaděláte na špatnou náladu, která vede ke špatným výsledků, a co by to mělo za následek? Nadřízený by si na vás pořádně zchladil žáhu!

Mějte po ruce bloček

Pokud si často musíte zapamatovávat data jednání a schůzek a kromě písmenek tam na vás vyskakují ještě čas, naučte se nosit neustále u sebe příruční bloček, do kterého si všechny termíny zaznamenáte. Nejenže to budete mít přehledně na jednom místě, ale ulevíte i mozku, který se nebude muset soustředit na zapamatování si všech číslic.


Štítky: ,,

Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,