3 neoddiskutovatelné výhody projektoru v kanceláři

projektor kancelář

Vzpomínáte si ještě na ty časy, kdy jste s notýskem a tužkou zapisovali každou myšlenku šéfa nebo kolegů, která padla na pracovní poradě?  Jednotlivé poznámky, zapsané v rychlosti, jste po sobě následně ani nemohli přečíst a s lupou luštili jejich obsah. V průběhu let vystřídaly notýsky a tužky notebooky, tablety a chytré telefony. Nyní se dostáváme do doby, kdy se řada firem a kanceláří zbavuje klasických „flipchart“ tabulí a nahrazuje je moderními kancelářskými projektory. Máme pro vás 3 výhody, jež jsou s těmito praktickými pomocníky neodmyslitelně spojené.

Výhoda č. 1 – projektor okamžitě připravený k práci

Moderní projektory, a zejména pak jejich lampy, jsou k práci připraveny během několika mála sekund. Odpadají tak zbytečné časové prodlevy, během kterých šéf či jeho podřízený přemlouvá stolní počítač nebo svůj notebook ke spolupráci. Díky nejmodernějším technologiím, programům a aplikacím je navíc možno projektor propojit se všemi notebooky a tablety v místnosti. Díky tomu získají všichni účastníci porady či konference okamžité informace o tom, co bude její náplní.

Výhoda č. 2 – již žádné kabely a dráty

Známe to všichni. Denně v kancelářích zakopáváme o nejrůznější druhy kabelů. V mnohých případech takové jedno malé zaškobrtnutí dokonce zavání pracovním úrazem. To vše se může stát díky nejnovějším typům projektorů minulostí. Moderní kancelářské projektory totiž můžete v mnoha případech ovládat prostřednictvím chytrých hardware vychytávek po síti. Takže zapomeňte na zdlouhavé propojování notebooků a projektorů, které vás okrádá o drahocenný čas nebo pauzu na oběd.

Výhoda č. 3 – vysoká kvalita promítaných materiálů

Krátkozrací a všichni ostatní jásají! Již dost bylo nečitelných nápisů na flipchartech a rozmazaných obrazů na promítacím plátně! Kvalita, jas a ostrost obrazu, který je účastníkům porady promítán prostřednictvím moderního projektoru a jeho lampy, je v dnešní době na vskutku velmi vysoké úrovni. Z každé porady si proto zaručeně odnesete nejen spoustu nových nápadů a informací, ale také perfektní vizuální zážitek.

Investice, která se vyplatí

Na závěr si neodpustíme poznámku týkající se pořizovací ceny projektoru. Ta sice nepatří mezi nejnižší, na druhou stranu se jedná o náklad, který se ve firemním účetnictví lehce ztratí. V případě zhoršené kvality obrazu stačí pouze vyměnit lampu projektoru, nikoli měnit starý projektor za nový. Za vynaložené prostředky tedy obdržíte praktického pomocníka, díky kterému vaše pracovní porady získají zcela nový rozměr.


Přidat komentář

Musíte být přihlášeni pro komentování.

Friend: tai game mobile,tai game dao vang,